Blog

Kreowanie wizerunku od podstaw

W dzisiejszych czasach ogromną rolę w żuciu każdego z nas odgrywa dobre samopoczucie, wysoka pewność siebie oraz umiejętność dobrego zaprezentowania się. Właśnie dlatego coraz więcej osób zaczyna prowadzić zdrowy styl życia. Widzimy na co dzień, jak wielu z nas coraz lepiej się odżywia, zaczyna regularnie uprawiać sport, wreszcie – widzimy to, z jak ogromną pieczołowitością wszyscy wokół dbają o swój wygląd.

1 grudnia 2020
Kim właściwie jest stylistka ubioru?

By odpowiedzieć sobie na postawione w tytule pytanie, należy uświadomić sobie najpierw, że nie chodzi tu o jakieś wyimaginowane zajęcie, które jest zarezerwowane wyłącznie dla ludzi z „wyższych sfer” – zdecydowanie nie. Otóż tzw. personal shoper to osoba, która zawodowo zajmuje się doradztwem w sprawach modowo-wizerunkowych i obsługuje nie tylko celebrytów czy polityków, ale także „normalsów”, a więc dosłownie każdego, kto tylko zechce skorzystać z tego rodzaju usług.

1 grudnia 2020
Na czym polegają zakupy ze stylistką?

Wiele osób ma obecnie problemy z kreowaniem własnego wizerunku… Ogromna presja społeczna, by wyglądać jak najlepiej, zbyt duży wybór w sklepach odzieżowych oraz brak pewności siebie sprawiają, że nie jesteśmy czasem w stanie racjonalnie gospodarować własnymi pieniędzmi i wydawać je na dobrze dopasowane do własnego stylu ubrania. Zamiast tego zbyt często kupujemy całą masę niepotrzebnych rzeczy, których później nie jesteśmy nawet w stanie wynosić, bo jedne nie pasują do drugich albo są wykonane z takich materiałów, które nie gwarantują im zbyt długiej żywotności, przez co bardzo szybko ulegają niszczeniu.

1 grudnia 2020

Według znakomitej większości ludzi kreowanie wizerunku przez stylistów dotyczy wyłącznie celebrytów, którzy regularnie występują na czerwonym dywanie. Tymczasem z pomocy personal shoppera może skorzystać dosłownie każdy z nas – porady stylisty mogą okazać się prawdziwym krokiem milowym na drodze do poprawy własnego wyglądu i zwiększenia tym samym pewności siebie.

29 października 2018

PIECH MAKEUP