Twoja szafa

Kiedy nie wiesz co na siebie włożyć

Przestrzeń w szafie to wyraz tego, co mamy w głowie. Im bardziej poukładasz ubrania w pasujące zestawy, kolorystycznie bądź innym kluczem, tym szybciej przełoży się to na lekkość w samopoczuciu i myślach. Tak to działa! Z moją pomocą zdecydujesz się zostawić tylko te ubrania, które naprawdę do Ciebie pasują, podkreślają Twój temperament, charakter i powodują, że czujesz się w nich swobodnie. Skończy się dylemat „i co ja mam na siebie włożyć?”, bo będziesz miała jasność jaki zestaw na jaką okazję pasuje, co z czym możesz połączyć.

Wiedz, że porządki w szafie, to nie są zwykłe porządki, to jak sprzątanie skrzyni ze skarbami pełnej pamiątek i cennych drobiazgów, które są Ci drogie i zaklęte są w nich Twoje osobiste historie.

Dobrze skomponowana szafa to większa pewność siebie, codzienna frajda z zakładania zestawów ubraniowych, w których nie tylko świetnie wyglądasz ale również czujesz się doskonale. Przygotuj się na komplementy od otoczenia.

Przegląd szafy rozpoczynamy od analizy sylwetki i dopasowania ubrań do Twojej palety kolorystycznej. Pomogę Ci skomponować nowe zestawy z rzeczy, które już masz oraz zaproponuję listę brakujących ubrań.

Czas trwania usługi – zarezerwuj co najmniej 4 godz.

Inwestycja – 500 zł

Zobacz inne usługi http://joannapiech.com/cennik/

PIECH MAKEUP