Szkolenia wizerunkowe

,,Mój wizerunek mój sukces’’

Zapraszam Cię na warsztat, na którym doświadczysz na sobie i dowiesz się dlaczego jest tak, że wizerunek wzmacnia nas w osiąganiu sukcesów. Wizerunek stanowi bardzo ważną część przekazu o człowieku. Komunikuje innym w pierwszych sekundach: jaki mamy nastrój, czy siebie lubimy, czy jesteśmy zmotywowani, jak podchodzimy do życia. Świadomość tego, jak się prezentuję, podnosi naszą spójność oraz wiarygodność. Innymi słowy to, co jest w nas w środku, w myślach i uczuciach powinno współgrać z tym, co widać na pierwszy rzut oka. To bardzo przekłada się na naszą skuteczność i wydajność – wielce pożądane cechy zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

2011_947772808591393_5693190120895003490_n
joanna piech szkolenia wizerunkowe

Jakże wiele strój i stosunek do własnego wizerunku może powiedzieć o człowieku! Możemy być odebrani jako nonszalanccy, eleganccy, odświętni, spokojni lub smutni, niepewni czy zrezygnowani. To, jak wyglądamy, może być zupełnie niezgodne z tym, co czujemy w środku. W takiej sytuacji odczuwamy dysonans zarówno my sami, jak też nasz rozmówca. Z pewnością pamiętasz sytuację, kiedy czułeś / łaś, że coś ci nie gra w osobie, coś jakby udawała, albo kręciła albo była niepewna lub też sprawiała wrażenie, że jest tu za karę i najbardziej na świecie chciałaby zniknąć. Dobra stylizacja to taka, która wspiera osobę w jej zamierzeniach. I tu zaczyna się przygoda.

Powiem Ci, jak dobrać strój tak, by wyrażał to, co masz do zaoferowania. Dowiesz się, jak pokazać to, co masz najlepszego w sobie. Wydobędziemy Twoje atuty i wyeksponujemy je. Pierwsze wrażenie będzie zdecydowanie na Twoją korzyść. Najpierw pomogę Ci odkryć i nazwać to, co stanowi o Twoim atucie, a potem dowiesz się w jaki sposób to zaprezentować w zgodzie ze sobą.

Świadomy dobór stroju do okoliczności to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy chcemy sprostać zasadzie ,,być stosownie ubranym’’. Każda część naszego wizerunku może coś o nas powiedzieć, bądźmy więc świadomi tych sygnałów, które wysyłamy poprzez nasz wygląd. Komunikaty wysyłane przez wizerunek czy elementy stroju wpływają na nasze życie zawodowe i osobiste, a to przekłada się na jego jakość. Na warsztacie dowiesz się zarówno jaką rolę grają dodatki, jak też fryzura, makijaż czy kolory, które oddziałują na emocje oraz w jaki sposób kategoryzujemy ubrania i jak je zestawiamy adekwatnie do okazji.

Moja oferta jest skierowana zarówno dla osób indywidualnych, które cenią sobie pracę oko w oko ze specjalistą jak też dla grup.

Warsztat sprawdzi się doskonale dla osób, które chcą pogłębić swoja wiedzę w zakresie:

  • Wizerunek na rozmowę kwalifikacyjną
  • Wizerunek w biznesie / na spotkaniu z klientem
  • Wizerunek na imprezę służbową
  • Wizerunek na imprezę rodzinną
  • Wizerunek w sprzedaży
  • Wizerunek na co dzień
  • Wizerunek podczas ważnej dla Ciebie okoliczności
SZKOLENIE J.G (2)

PIECH MAKEUP